Stacja kontroli pojazdow, Warsztat, Instalacja gazowa, Wulkanizacja, Bemowo, Warszawa, Diagnostyka komputerowa,LPG, Serwis, Mechanika, Elektryka,Autogaz, Auto na gaz, POLGAS!
Stacja Kontroli Pojazdow
Inne
Odwiedziny gości
Dziś:464
Wczoraj:394
W tym tygodniu:2,241
W tym miesiącu:11,349
W tym roku:136,191
Wszystkich:611,052
Paintball

Dziś niemal dla nikogo nie jest tajemnicą, czym jest sport nazywany Kliknij, żeby zobaczyć powiększeniePaintballem. Nieco inaczej miała się rzecz przed kilku laty. Paintball owiany był nutką tajemniczości, gracze postrzegani byli jak pionierzy, a zasady zabawy i gry rodziły sięKliknij, żeby zobaczyć powiększenie dopiero w trakcie kolejnych rozgrywek. Paintball zaczął być doceniany przez wiele firm jako doskonały element, wspomagający budowanie zespołów pracowniczych i służący zacieśnianiu więzów między pracownikami w firmie.
Powstawało coraz więcej firm, które zajmowały się zapewnieniem możliwości zabawy tym, którzy chcieli jej spróbować. Wtedy też paintball pojawił się w naszej firmie.
Zostaliśmy zaproszeni do udziału w Turnieju Paintbalowej Ligi Firm. Poza wspaniałą zabawą mieliśmy możliwość sprawdzenia się sytuacjach podwyższonego poziomu adrenaliny. Była to też okazja do zareklamowania firmy w kilku miejscach i mediach, w których do tej pory nie zaistnieliśmy. Od samego początku okazało się, że całkiem nieźle sprawdzamyKliknij, żeby zobaczyć powiększenie się w tej dyscyplinie. Zaczęliśmy odnosić sukcesy jako drużyna POLGAS. Jednocześnie sport ten zarażał nas coraz bardziej. Zaczęliśmy szukać możliwości sprawdzenia się w poważniejszej rywalizacji. Tak powstała oparta w znacznym stopniu o firmę POLGAS drużyna Paintballowa "ŚLEPE ŁOSIE". Polgas został jednym ze sponsorów tej drużyny. Kliknij, żeby zobaczyć powiększeniePierwszy start drużyny "Ślepe Łosie" wiąże się z początkami największej imprezy Paintballowej w naszej części Europy, Międzynarodowego Turnieju Paintball Polish Open. Począwszy od roku 1999 POLGAS wspiera aktywnie organizację tej imprezy. Firma kilkakrotnie znalazła się wśród sponsorów turnieju. Już w pierwszym sezonie startów "Ślepych Łosi" w Polskiej Lidze Paintballowej w końcowej klasyfikacji drużyna zajęła trzecie miejsce - co było jej ogromnym sukcesem. Przez trzy kolejne sezony " Ślepe Łosie" wspierane przez POLGAS utrzymywały się w ścisłej czołówce Paintballowej w Kraju. Ukoronowaniem startów "Ślepych Łosi " był wyjazd na Mistrzostwa Świata do francuskiej Tuluzy. W chwili obecnej "POLGAS" bezpośrednio Kliknij, żeby zobaczyć powiększeniewspiera finansowo drużynę RANGER Polskiej Ligi Paintballowej. Kilku naszych pracowników osiągnęło bardzo wysoki poziom umiejętności i gra w najlepszych i najbardziej utytułowanych drużynach Polskiej Ligi.

Zdjęcia pochodzą z turniejów Paintballowej Ligi Firm oraz Polish Open.

Więcej o paintballu możesz dowiedzieć się tutaj:
http://www.paintball.info.pl/
http://www.rangerteam.pl/